na úvodní stránku logoZákladní škola, Klášterec nad Ohří,
Krátká 676, okres Chomutov
Novinky - aktuálně
google.cz
Základní informace
Výuka jazyků
Prevence
Úspěchy žáků
portréty úspěšných
plavecké soutěže
Mikulášská štafeta
Plavecká liga
Plavecké přebory
     Klášterce n. Ohří
Plavecké rekordy
Klášterecká laťka
 
Práce dětí
Projekty a akce
Fotogalerie
Archív
Odkazy
Návody
Ostatní informace
napsali o nás
EU peníze školám
čtení pro rodiče ...
 
English Deutsch

Účast našich žáků na soutěžích

Informace o ostatních akcích a o soutěžích učitelů a ostatních zaměstnanců najdete odděleně.

Jiný rok: 2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  ostatní...
Výběr: jazykové soutěže
Od 1. září 2013 byly spuštěny nové webové stránky. Nové informace hledejte na www.zskratka.cz.
17.12.2008 Kapřík - městské kolo pěvecké soutěže
 
Kategorie 2   2. Tereza Štulcová, 4.B
Kategorie 3   3. Denisa Makuňová, 7.C
Kategorie 4   2. Tereza Seidlová, 8.B
  3. Svatava Šrámová, 8.C
05.12.2008 Mikulášská plavecká štafeta kláštereckých škol
 
1.-5. třída   1. 1. ZŠ Klášterec hoši
  2. 1. ZŠ Klášterec dívky
  3. 2. ZŠ Jirkov
6.-9. třída   1. 1. ZŠ Klášterec hoši
  2. 1. ZŠ Klášterec dívky
  3. 2. ZŠ Jirkov
28.11.2008 Regionální dějiny Chomutovska
 
    2. naše družstvo
27.11.2008 Krajské školské přebory v plavání
 
mladší chlapci   1. naše družstvo
mladší dívky   2. naše družstvo
starší chlapci   2. naše družstvo
starší dívky   2. naše družstvo
20.11.2008 Klášterecká laťka 2008
 
mladší žákyně   1. Milena Ptáčková, 12. ZŠ Chomutov
  2. Kateřina Malická, ZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
  3. Lucie Selingerová, 12. ZŠ Chomutov
mladší žáci   1. David Felkl, 3. ZŠ Klášterec nad Ohří
  2. Ondřej Bláha, 3. ZŠ Klášterec nad Ohří
  3. Michal Biša, Gymnázium Klášterec nad Ohří
starší žákyně   1. Adéla Rulcová, Gymnázium Klášterec nad Ohří
  2. Lucie Škvrnová, 3. ZŠ Klášterec nad Ohří
  3. Jana Hášová, ZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
starší žáci   1. Karel Sádrik, 3. ZŠ Klášterec nad Ohří
  2. Michal Strnad, ZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
  3. Václav Urbánek, 12. ZŠ Chomutov
21.10.2008 Turnaj v přehazované
 
    3. naše družstvo
13.10.2008 Okresní kolo v přespolním běhu družstev základních škol
 
Kat. II dívky   2. naše družstvo (4. a 5. třídy)
Kat. II chlapci   3. naše družstvo (4. a 5. třídy)
Kat. III dívky   2. naše družstvo (6. a 7. třídy)
Kat. III chlapci   3. naše družstvo (6. a 7. třídy)
Kat. IV dívky   5. naše družstvo (8. a 9. třídy)
Kat. IV chlapci   3. naše družstvo (8. a 9. třídy)
01.10.2008 Atletický čtyřboj základních škol, okresní kolo starší žáci
 
IV. kat. děvčata   9. naše družstvo
IV. kat. chlapci   1. naše družstvo
30.09.2008 Atletický čtyřboj základních škol, okresní kolo mladší žáci
 
III. kat. děvčata   4. naše družstvo
III. kat. chlapci 12. naše družstvo
25.06.2008 Plavecké přebory města Klášterce nad Ohří - 2. stupeň
 
        kompletní výsledky zde
20.06.2008- 21.06.2008 Republikové finále atletického čtyřboje
 
základní školy 14. naše družstvo
20.06.2008 Soutěž projektu Ekologická stopa
 
litrární práce      Bára Šturmová, 7.A
17.06.2008 Okresní turnaj v malé kopané O putovní pohár ředitele školy Březno
 
6.-7. třídy   4. naši žáci
8.-9. třídy   2. naši žáci
16.06.2008 Plavecké přebory města Klášterce nad Ohří - 1. stupeň
 
        kompletní výsledky zde
03.06.2008 Krajské kolo celostátní korespondenční soutěže z fyziky
 
8. třídy   9. Jakub Sika, 8.A a
      Radek Fejk, 8.A
10. Lucie Dlouhá, 8.A
9. třídy   7. Petr Klimčák, 9.A a
      Tonda Truong, 9.A
  9. Dita Baránková, 9.A a
      Tereza Kostelníkov8, 9.A
12. Tereza Kašická, 9.A a
      Kamila Špůrová, 9.A
02.06.2008 This is Amerika - soutěž časopisu R+R
 
        Míša Tomanová, 7.A
02.06.2008 Krajská soutěž „COMOTOVIA TECHNICA 2008“ na téma „DOPRAVA V 21. STOLETÍ“
 
        Petr Klimčák, 9.A
28.05.2008 Fyzikální olympiáda pro 6. třídy - okresní kolo
 
6. třídy   6. družstvo našich žáků
27.05.2008 Pohár Rozhlasu s Českou spořitelnou
 
mladší dívky   3. naše družstvo
mladší chlapci   5. naše družstvo
starší chlapci   3. naše družstvo
21.05.2008 Archimediáda - okresní kolo fyzikální olympiády
 
7. třídy   2. družstvo naší školy
07.05.2008 Pythagoriáda - okresní kolo matematické soutěže
 
6. třídy   9.-13. Nguyen Ming Tung, 6.C
7. třídy   1.-3. Michaela Tomanová, 7.A
23.-24. Kateřina Malická, 7.A
06.05.2008 Volejbal - okresní kolo
 
8.-9. třídy   4. Družstvo našich chlapců
03.05.2008 Den Země na dopravním hřišti
 
    3. družstvo naší školy
29.04.2008 Okresní kolo plavecké ligy základních škol - 2. stupeň
 
celkové pořadí   1. 733 bodů, 1. ZŠ Klášterec
  2. 573 bodů, 7. ZŠ Chomutov
  3. 520 bodů, 2. ZŠ Jirkov
2. stupeň   1. 400 bodů, 1. ZŠ Klášterec
  2. 307 bodů, 7. ZŠ Chomutov
  3. 307 bodů, 2. ZŠ Jirkov             kompletní výsledky
29.04.2008 Regionální soutěž v anglickém jazyce pro 6. ročník s rozšířenou výukou jazyků, Teplice
 
6. třídy   1. Jana Lindenbergová, 6.A
13. Eliška Demjanová, 6.A
28.04.2008 Okresní kolo plavecké ligy základních škol - 1. stupeň
 
1. stupeň   1. 333 bodů, 1. ZŠ Klášterec
  2. 266 bodů, 7. ZŠ Chomutov
  3. 265 bodů, 2. ZŠ Jirkov             kompletní výsledky
23.04.2008 Okresní kolo olympiády z biologie
 
Kategorie D   6. Michaela Pavlisová, 6.A
11.-12. Naďa Wagnerová, 6.A
23.04.2008 Soutěž v angličtině pro žáky 3. - 5. tříd
 
3. třídy   1. Nguyen, 3.B
  2. Flosmanová, 3.A
  3. Tučímová, 3.A
5. třídy pokročilí   1. Mokrý, 5.C
  2. Unklyin Batbayar, 5.C
  3. Kosina, 5.C
4. a 5. třídy   1. Horská, 4.B
  2. Hodačová, 4.B
  3. Cholt, 5.C
  4. Ryjáčková, 4.B
  5. Dlouhá, 4.B
22.04.2008 Krajské kolo olympiády z českého jazyka
 
Kategorie I   6. Marcela Kostelníková, 9.A
16.04.2008 Okresní kolo olympiády z biologie
 
Kategorie C   6. Helena Havránková, 9.A
19. Josef Mokrý, 9.A
10.04.2008 Ústřední kolo olympiády v německém jazyce
 
Kategorie II.C      Daniel Haga (hodnotila se pouze první 3 místa)
09.04.2008 Okresní kolo olympiády z matematiky pro 6., 7. a 8. ročníky
 
Kategorie Z7   2.-3. Michaela Tomanová, 7.A
Kategorie Z8 10.-14. Jakub Sika, 8.A
02.04.2008 Okresní kolo 49. ročníku fyzikální olympiády
 
Kateforie F-8   3. Jakub Sika, 8.A
Kateforie E-9   4. Tonda Truong, 9.A
28.03.2008 Krajská soutěž v anglickém jazyce
 
5. třídy   9. Matouš Mokrý, 5.C
12. Kamila Plzáková
26.03.2008 Chcete být miliardářem? Vědomostní soutěž pro žáky II. stupně.
 
    1. Jitka Rychnová, 9.B
  2. Jana Mladá, 8.C
  3. Kateřina Koritarová, 8.C
18.03.2008 Okresní kolo olympiády z českého jazyka
 
8.-9. třídy   2. Marcela Kostelníková, 9.A
  9. - 13. Tereza Kašická, 9.A
15.03.2008 Chci vám říct básničku - okresní kolo recitační soutěže
 
2.-3. třídy   −  Jana Zrůstková − čestné uznání
4.-5. třídy   3. Kristýna Svobodová, 5.C
6.-7. třídy   −  Jiří Fejk − čestné uznání
14.03.2008 Fotbalová soutěž - městské kolo
 
1996 a mladší   1. naše družstvo
1994 a mladší   3. naše družstvo
1992 a mladší   2. naše družstvo
12.03.2008 Basketbal 6.-7. tříd - okresní kolo
 
6.-7. třídy   4. naše družstvo
11.03.2008 Krajské kolo jazykové soutěže v německém jazyce
 
Kategorie II.B   3. Helena Havránková, 9.A
Kategorie II.C   1. Daniel Haga, 9.A
21.02.2008 Chci vám říct básničku - recitační soutěž
 
Kategorie 2   1. Kristýna Svobodová, 5.C
  2. Babeta Dlouhá, 4.B
  3. Dominika Borůvková, 5.C
Kategorie 3   1. Kristýna Radimerská, 6.A
  2. Jiří Fejk, 6.A
  3. Elena Hajdanková, 6.A
Kategorie 4   1. Kateřina Koritarová, 8.C
20.02.2008 Chci vám říct básničku - recitační soutěž
 
1. třídy   1. Jiřina Chrzová
  2. Ondřej Hrubiško
  3. Zuzana Kubíčková
2. třídy   1. Tereza Šroubková
  2. Ondřej Páleník
  3. Veronika Procházková
3. třídy   1. Jana Zrůstková
  2. Barbora Stýblová
  3. Petra Žákovičová
15.02.2008 Okresní olympiáda v anglickém jazyce
 
Kategorie I.A 17. Tung Nguyen Minh, 6.C
Kategorie I.B   3. Jana Lindenbergová, 6.A
  8. Michaela Tomanová, 7.A
  9. Martina Bařinková, 6.A
Kategorie II.A   4. Truong Luong Mann, 9.B
Kategorie II.B   8. Tomáš Ostrihoň, 9.A
11. Tereza Kašická, 9.A
13. Jan Kříž, 8.A
11.02.2008 Pythagoriáda - školní kolo
 
6. ročníky   1. Tung Nguyen Minh, 6.C
7. ročníky   1. Michaela Tomanová, 7.A
  2. Kateřina Malická, 7.A
23.01.2008 Matematická olympiáda - okresní kolo
 
Kategorie Z5   9.-12. Ondřej Toman
18.01.2008 Okresní olympiáda v německém jazyce
 
Kategorie I.B   1. Michaela Tomanová, 7.A
Kategorie II.B   1. Helena Havránková, 9.A
  2. Gabriela Šilhavá, 9.A
  3. Marcela Kostelníková, 9.A
11.01.2008- 12.01.2008 Mistrovství České republiky v plavání
 
starší chlapci   9. družstvo našich chlapců
starší děvčata 14. družstvo našich dívek
04.01.2008 Korespondenční seminář z fyziky (krajské pořadí)
 
8. třídy   1.-8. Lucie Dlouhá, 8.A
  1.-8. Jakub Sika a Radek Fejk, 8.A
9. třídy   8. Petr Klimčák a Tonda Truong, 9.A a 9.B
  9. Dita Baránková a Marcela Kostelníková, 9.A
11. Tereza Kašická a Kamila Špůrová, 9.A
Jiný rok: 2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  ostatní...
Valid HTML 4.01! Valid CSS! Datum poslední změny této stránky: 4.09.2013 2159
Připomínky posílejte webmasterovi nebo vedení školy.                                                                                                                                                
 webmail eŽK servis 
 www.1zsklasterec.cz 
         linka bezpečí
Český HTML validátor